Personālā koda gaismas mandala 2024.gadam - padziļināta nodarbība 24.01.2024. 19:00-21:00 Zoom

2024.gads ir atnācis ar jaunām enerģijām, kas ieviesīs pārmaiņas gan apkārtējā vidē, gan katra cilvēka personīgajā dzīvē. Pārmaiņas ir neizbēgamas, bet mēs varam tās padarīt harmoniskākas, saskaņojoties ar gada enerģijām. Šai nolūkā varam veidot gada personālā koda mandalu, izmantojot šim gadam piemērotus augu gaismas kodus.

Nodarbības tēmas:
•  2024.gada enerģijas un ieteikumi harmoniskākai dzīvei
•  Augu gaismas kodi 2024.gadam
•  Ieteicamie metožu veidi personālā koda iezīmēšanai mandalās
•  Metode 3 - spoguļošana un metodes 2A izmantošana jaunā veidā

Šī ir padziļināta nodarbība tiem, kas apguvuši gaismas mandalu terapijas pamatus.

Nodarbības cena: 35 EUR

Nodarbības grupā

GAISMAS MANDALU TERAPIJAS PAMATKURSS tiešsaistē

2024.gada 16.janvāris - 13.februāris

Zoom nodarbības otrdienu vakaros no 19:00 - 21:00. Piecu nodarbību laikā apgūsiet gaismas mandalu izveides pamatprincipus, kas ļaus pēc tam patstāvīgi izmantot šo metodi dažādu savas dzīves jomu uzlabošanai. Šo nodarbību laikā:

  • iepazīsiet sakrālās ģeometrijas elementus, uz kuriem balstās gaismas mandalas un viss pārējais šajā Visumā, un iemācīsieties tos pielietot savā labā,
  • noteiksiet tās savas dzīves jomas, kurās vēlaties redzēt uzlabojumus ar gaismas mandalu palīdzību,
  • iemācīsieties pareizi izvirzīt mērķus uzlabojumu sasniegšanai dažādās dzīves jomās un definēt tēmas iezīmēšanai gaismas mandalās,
  • uzzināsiet par ciparu un krāsu nozīmi gaismas mandalās un kā ar tiem sadarboties,
  • iemācīsieties veikt aprēķinus, kas ir gaismas mandalu izveides pamatā,
  • iemācīsieties izskaitļot savu vārda mandalu un kvadrātveida dzimšanas mandalu,
  • iemācīsieties izveidot savu komplimentāro dzimšanas mandalu, kas palīdzēs zemapziņā apslēptos traucējošos "blokus" pacelt apziņas līmenī, lai no tiem atbrīvotos uz visiem laikiem,
  • apgūsiet gan kvadrātveida, gan daudzstūru gaismas mandalu izveides metodes, kuras var izmantot dažādu tēmu/mērķu iezīmēšanai mandalās.

Pēc pamatprincipu apguves būs iespēja mācīties arī papildu metodes gaismas mandalu veidošanai.

Lai apgūtu šo pašterapiju, nav vajadzīgs mākslinieka talants. Nodarbībās būs vajadzīgas A4 balta papīra lapas, A4 un A3 rūtiņu lapas un pierakstu bloknots (vislabāk rūtiņu bloknots A4 formātā), cirkulis, parastais zīmulis un krāsu zīmuļi vai flomasteri.

Visa kursa cena: 140 EUR (5 nodarbības). Iespējams samaksu sadalīt 2 daļās, šajā gadījumā maksa par kursu 150 EUR.  Pēc pieteikšanās saņemsiet rēķinu, kurā būs norādīts konta numurs samaksas veikšanai.

 Pieteikies


Individuālās nodarbības

Gaismas mandalu izveides pamatprincipus varat apgūt arī individuālu nodarbību laikā. Nodarbības notiek tiešsaistē Zoom platformā, savstarpēji vienojoties par nodarbības laiku. Vienas nodarbības ilgums - 2 stundas.  Vienas nodarbības cena - 40 EUR. Ieteicamais nodarbību skaits pamatu apgūšanai - piecas (minimums - trīs).

Pieteikties


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.