Nodarbības grupā

No 2022.gada 12. septembra - jauns KLĀTIENES gaismas mandalu terapijas pamatkurss GAISMAS MANDALAS VEIKSMEI UN HARMONIJAI. Apmācību vadīs sertificēta gaismas mandalu speciāliste Inga Nemše. Nodarbības notiks Rīgas centrā pirmdienu vakaros no 18:30 - 20:30 (kopā 5 nodarbības). PIETEIKŠANĀS LĪDZ 10.SEPTEMBRIM.

No 2022.gada 5.oktobra - TIEŠSAISTES nodarbības Zoom vidē trešdienu vakaros no 19:00 - 21:00 (kopā 5 nodarbības). PIETEIKŠANĀS LĪDZ 3.OKTOBRIM.


Piecu nodarbību laikā apgūsiet gaismas mandalu izveides pamatprincipus, kas ļaus pēc tam patstāvīgi izmantot šo metodi dažādu savas dzīves jomu uzlabošanai. Šo nodarbību laikā:

  • iepazīsiet sakrālās ģeometrijas elementus, uz kuriem balstās gaismas mandalas un viss pārējais šajā Visumā, un iemācīsieties tos pielietot savā labā,
  • noteiksiet tās savas dzīves jomas, kurās vēlaties redzēt uzlabojumus ar gaismas mandalu palīdzību,
  • iemācīsieties pareizi izvirzīt mērķus šo uzlabojumu sasniegšanai un definēt tēmas iezīmēšanai gaismas mandalās,
  • uzzināsiet par ciparu un krāsu nozīmi gaismas mandalās un kā ar tiem mijiedarboties,
  • iemācīsieties veikt aprēķinus, kas ir gaismas mandalu izveides pamatā,
  • iemācīsieties izskaitļot savu kvadrātveida dzimšanas mandalu,
  • iemācīsieties izveidot savu komplimentāro dzimšanas mandalu, kas palīdzēs zemapziņā apslēptos traucējošos "blokus" pacelt apziņas līmenī, lai no tiem atbrīvotos uz visiem laikiem,

Pēc pamatprincipu apguves būs iespēja mācīties arī papildu metodes gaismas mandalu veidošanai.

Lai apgūtu šo pašterapiju, nav vajadzīgs mākslinieka talants. Nodarbībās būs vajadzīgas A4 balta papīra lapas, A4 un A5 rūtiņu lapas un pierakstu bloknots (vislabāk rūtiņu A4 formātā), cirkulis, parastais zīmulis un krāsu zīmuļi vai flomasteri.

Visa kursa cena: 140 EUR (5 nodarbības). Iespējams samaksu sadalīt 2 daļās, šajā gadījumā maksa par kursu 150 EUR. Bonusā saņemsiet vairākas gatavas gaismas punktiņmandalas.  Pēc pieteikšanās saņemsiet rēķinu, kurā būs norādīts konta numurs samaksas veikšanai.

Pieteikties uz šo kursu varat aizpildot pieteikuma formu.

   

Individuālās nodarbības

Gaismas mandalu izveides pamatprincipus varat apgūt arī individuālu nodarbību laikā. Nodarbības notiek tiešsaistē Zoom platformā, savstarpēji vienojoties par nodarbības laiku. Vienas nodarbības ilgums - 2 stundas.  Vienas nodarbības cena - 40 EUR. Ieteicamais nodarbību skaits pamatu apgūšanai - piecas (minimums - divas).

Pieteikties uz individuālo nodarbību varat aizpildot pieteikuma formu.


Pirkumu grozs