Padziļinātā nodarbība

IEVIBRĒ SAVU 2023.gadu! 7.12.2022. 

Tuvojas jauns gads ar jaunām enerģijām un jaunām iespējām. Lai harmonizētos ar Visuma vibrācijām un sekmīgāk realizētu savas ieceres, tu vari izmantot gaismas mandalu spēku.

Padziļinātā gaismas mandalu terapijas nodarbība "Ievibrē savu 2023.gadu!" 2022.gada 7.decembrī 19:00 piemērota tiem, kas jau apguvuši gaismas mandalu terapijas pamatus (prot veikt aprēķinus pēc Fibonači metodes, izmantot krāsu rindas un izprot gaismas mandalu terapijas pamatprincipus).

Apmācību vadīs sertificēta gaismas mandalu speciāliste Inga Nemše.

Tiešsaistes nodarbībā apgūsi jaunas metodes padziļinātam darbam ar sevi un izveidosi gaismas mandalas, kas tev palīdzēs pieskaņoties 2023.gada enerģijām.
* Apgūsi metodi 8A un 8B dziļu traumu dziedināšanai
* Apgūsi metodi 5A un 5B veco programmu “nonullēšanai” un iziešanai jaunā līmenī

* Saņemsi augu gaismas kodus iezīmēšanai gaismas mandalās atbilstoši 2023.gada enerģijām un iemācīsies veidot savu personālā koda mandalu konkrētam gadam.

Dalības maksa: 35 EUR

Nodarbība notiks ZOOM vidē. Pēc nodarbības saņemsi ierakstu.

Pieteikšanās līdz 6.decembrim.

Pieteikties


Nodarbības grupā

No 2022.gada 14.novembra KLĀTIENES nodarbības Rīgas centrā pirmdienu pēcpusdienās no 16:00 - 18:00 (kopā 5 nodarbības). 


Piecu nodarbību laikā apgūsiet gaismas mandalu izveides pamatprincipus, kas ļaus pēc tam patstāvīgi izmantot šo metodi dažādu savas dzīves jomu uzlabošanai. Šo nodarbību laikā:

  • iepazīsiet sakrālās ģeometrijas elementus, uz kuriem balstās gaismas mandalas un viss pārējais šajā Visumā, un iemācīsieties tos pielietot savā labā,
  • noteiksiet tās savas dzīves jomas, kurās vēlaties redzēt uzlabojumus ar gaismas mandalu palīdzību,
  • iemācīsieties pareizi izvirzīt mērķus šo uzlabojumu sasniegšanai un definēt tēmas iezīmēšanai gaismas mandalās,
  • uzzināsiet par ciparu un krāsu nozīmi gaismas mandalās un kā ar tiem sadarboties,
  • iemācīsieties veikt aprēķinus, kas ir gaismas mandalu izveides pamatā,
  • iemācīsieties izskaitļot savu vārda mandalu un kvadrātveida dzimšanas mandalu,
  • iemācīsieties izveidot savu komplimentāro dzimšanas mandalu, kas palīdzēs zemapziņā apslēptos traucējošos "blokus" pacelt apziņas līmenī, lai no tiem atbrīvotos uz visiem laikiem,
  • apgūsiet gan kvadrātveida, gan daudzstūru gaismas mandalu izveides metodes.

Pēc pamatprincipu apguves būs iespēja mācīties arī papildu metodes gaismas mandalu veidošanai.

Lai apgūtu šo pašterapiju, nav vajadzīgs mākslinieka talants. Nodarbībās būs vajadzīgas A4 balta papīra lapas, A4 un A5 rūtiņu lapas un pierakstu bloknots (vislabāk rūtiņu A4 formātā), cirkulis, parastais zīmulis un krāsu zīmuļi vai flomasteri.

Visa kursa cena: 140 EUR (5 nodarbības). Iespējams samaksu sadalīt 2 daļās, šajā gadījumā maksa par kursu 150 EUR. Bonusā saņemsiet vairākas gatavas gaismas punktiņmandalas.  Pēc pieteikšanās saņemsiet rēķinu, kurā būs norādīts konta numurs samaksas veikšanai.

Pieteikties uz šo kursu varat aizpildot pieteikuma formu.


Individuālās nodarbības

Gaismas mandalu izveides pamatprincipus varat apgūt arī individuālu nodarbību laikā. Nodarbības notiek tiešsaistē Zoom platformā, savstarpēji vienojoties par nodarbības laiku. Vienas nodarbības ilgums - 2 stundas.  Vienas nodarbības cena - 40 EUR. Ieteicamais nodarbību skaits pamatu apgūšanai - piecas (minimums - trīs).

Pieteikties uz individuālo nodarbību varat aizpildot pieteikuma formu.


Pirkumu grozs